Bayilik

Ücretsiz Bayilik Almak Mümkün mü?

Ücretsiz bayilik almak herkesin aklında olan bir konudur. Bazı firma ya da şirketler tarafından verilen bayilikler ücretiz bir şekilde olabilmektedir. Bu yazıda ise sizlere ücretsiz bayilik veren firmalar hakkında küçük bir araştırma yaparak edinebildiğimiz bilgilere göre onların hangileri olduğunu derledik.

ücretsiz bayilik

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar

  • Fiber Çözüm Yazılım

Fiber altyapılar hususunda hizmet sunan firma, yatırımcı ve girişimcilerden bayilik bedeli talep etmemektedir. 2005’ten beri sektörde hizmet sağlamayı başaran Fiber Çözüm Yazılım’ın 20’yi aşkın bayiliği bulunuyor.

  • Lokmachi

Lokma piyasasında bayilik veren firmalar arasında bulunan Lokmachi, kısa bir dönem için bayilik bedeli talep etmiyor. Firmaya ulaşan yatırımcılar sadece dükkân tasarımını tamamlayarak bayilik alabiliyor. Yine de tüm şartlar için onlarla görüşmenizde fayda var.

  • Sıfırbir Börek

Bayilik alınabilecek en önemli sektörler arasında yer alan börek piyasasındaki yeni oyuncu Sıfırbir Börek de franchise bedeli almayan firmalar arasında yer almakta. Sıfırbir Börek çağımızda 4 şubesi ile müşterilerine hizmet sağlıyor.

  • Şeker Metal

Ahşap birleştirme ürünleri satışı yapan Şeker Metal, belirli bayilik ücreti talep etmeden franchise veriyor. Şirket % 100 Türk sermayesi ile kuruldu ve 60 yılı aşkındır sektörün en önemli firmaları arasında yer almakta.

  • Sana Döner

Döner piyasasında bayilik bedeli almayan firmalar arasında yer alan Sana Döner’de bir şube kurulumu ortalama 70 bin lira sermaye gerektiriyor. Bu sermayeye sahip olan yatırımcılar ve girişimciler firmadan kolaylıkla bayilik alabilmektedir.

  • Metropol Sanal Santral 

Türkiye’nin bütün yerlerine bayilik veren firma, kuvvetli altyapısı ve destek ağı ile franchise sağlıyor. Bayilik ücreti ise talep edilmiyor.

  • Nerotherm Pelet Sobası ve Kazanı 

Son dönemde yoğun olarak kullanılan pelet sobası piyasasında, üretici olarak bulunan bu firma, ürünlerini tüketicilere daha kolay eriştirebilmek temeli ile tamamen ücretsiz dağıttığı bir şekilde bayilik veriyor. 

  • Elektroterm Kombi

Kombi bayiliği almak karlı ve değerlendirilebilir iş fikirleri arasında yer almakta. Eğer sermayeniz kısıtlıysa ve bu sektöre giriş yapmak istiyorsanız; Elektroterm Kombi şu an için girişimci ve yatırımcılardan isim hakkı ve bayilik bedeli talep etmiyor. Firma ile iletişime geçerek bayilik kurulumu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

  • AutoExper Oto Eksper

İkinci el araç satışlarında ekspertiz kontrolünün zorunlu olması ile beraber ekspertizlerde çok ciddi bir şekilde maaş artışı yaşanmıştır. Bu sektöre bayilik ücreti ödemeden kuvvetli bir marka altyapısı ile hizmet sunmak istiyorsanız; AutoExper franchiselerinden bayilik bedeli talep etmiyor. İşletme kurulumu için de minimum sermaye tutarı 100 bin lira civarındadır.

  • Tarihi Antep Çiğköftecisi

 Çiğköfte piyasasında bayilik bedeli talep etmeyen firmalar arasında yer almakta. Firma Türkiye’nin her noktasında bayilik sağlıyor. Ortalama bir Tarihi Antep Çiğköftecisi şubesinin kurulumu bir hafta sürüyor.

11-Byaslan Araç Kiralama

Araç kiralama piyasasında yazılım ve altyapı desteği sağlamayı başaran firma; bayilik almak isteyenlere bedava dağıttığı bayilik fırsatı sağlıyor.

Bedelsiz Bayilik Avantajları

Ek ücretler ödemeden sahip olabileceğiniz iş yerleri, sizlerin de dükkânı haline gelebilir. Büyük oranda sermaye ve bedellere sahip olunmadan alınabilen yukarıdaki bayilikler, sizlerin de istediği bir iş sektörü olabilir. Türkiye genelinde ücretsiz bayilik veren firmalar o kadar çok ki hemen her sektörde bunlardan birini bularak yatırım yapmak mümkün olabilir.

Not: Burada yazanlar sadece bilgi amaçlıdır. Burada yer alan firmalar ve içerikler internette yer alan bilgilere göre derlenmiştir. Daha doğru bilgi ve diğer tüm işlemler için firmalar ile iletişime geçmeniz gerekir. Bu sayfada hiç bir şekilde başka bir firmanın bayiliği verilmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu