Para Kazanma Yolları

Para Kazandıran Oyunlar – Oyun Oynayarak Kazanın!

Gerçek para kazandıran oyunlar o kadar ilgi çekici hale geldi artık insanlar işlerini güçlerini bırakıp oyun oynama eğilimine girmiş durumdalar. Hem eğlenerek hem de daha az zahmetli görülen bu yöntemi daha çok gençlerin tercih ettiği de bir gerçek. Hem Android hem de IOS tarafında çok yaratıcı oyunlar gözümüze çarpmakta. Günümüzde birçok kişi vaktinin büyük bir bölümünü bilgisayar ya da cep telefonları üzerinde yani mobil şekilde geçirmektedir. Özellikle koronavirüs sürecinde alınan tedbirler ile birlikte birçok kişi evlerinde internet ortamında yer alan online oyun oynayarak vaktini harcamaktadır. Bu işi fırsata çevirmek isteyen birçok kişi ise bu yoldan gelir elde etmenin yollarını aramaktadır. Sizlerde oyun oynayarak para kazanma yöntemleri hakkında araştırma yapıyorsanız, yazımıza kulak verebilirsiniz.

oyun oynayarak para kazanmak

Para Kazandıran Oyunlar

Para kazandıran oyunlar, teknoloji ve internet ortamının gelişmesi ile birlikte adeta çağımızın yeni fırsatı haline dönüşmüştür. Tabi bu bazıları için geçerli durumdur. Herkesin buna vakit ayıramadığı, yeterli donanımının olmadığı da bir gerçek. Aşağıda bir kaç yöntemle bu işe nasıl başlayıp nasıl değerlendirebileceğinizin temeli hakkında bilgiler mevcut. Ayrıca oyunlar üzerindeki hataların tespit edilmesi, oyun testçiliği yapılması ve oyunun geliştirilmesi yönünde destek sağlayarak denemeniz de mümkün. Sizlerinde bu konuda eklemek istediğiniz bir husus var ise bunu yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Oyun Oynayarak Para Kazanma

Oyun oynayarak para kazanma tabiri caizse online oyun bağımlılarının en çok gelir elde ettiği yöntemler arasında yer almaktadır. Netten yapılan bu işin detaylarına bakalım. Bazı oyunlar üzerinde yer alan item olarak tabir edilen eşyaların satılması bir seçenektir. Turnuvalara katılarak başarı kazanılması ve canlı yayın üzerinden elde edilen reklamlar para kazanacağınız temel gelir kaynakları arasında yer almaktadır. Sizler için netten oyun oynayarak nasıl kazanç elde edebileceğinize yardımcı olacak en iyi yöntemleri listeledik.

 • Oyun İtemlerini Satarak Para Kazanın!

Günümüzde oyunlar aracılığıyla para kazanmak isteyenlerin en çok tercih ettiği seçenek oyunda kazanılan eşyaların yani itemlerin diğer oyuncuya satılmasıdır. Her ne kadar oyun yapımcıları bu durumu etik görmese de birçok oyuncu bu yöntem ile birlikte güzel kazançlar elde etmektedir. Özellike bir döneme damga vuran eğlence araçları geçmişte çok daha değerliydi. Çünkü oynayan sayısı az ve bu başarıyı yakalayabilenler kısıtlıydı. Örneğin Knight Online, Metin2 gibi efsaneleri hatırlayanlarınız vardır. Bugün onların yerine Pubg efsanesi gelmiş durumdadır.

 • Online Oyun Turnuvalarına Katılarak Para Kazanın!

Online oyunlar şimdiki zamanda E-Sport adı altında adeta çağın en sosyal yaşam tarzı haline dönüşmüştür. Sosyalliği online oyun oynama olarak temel alan birçok kişi oynamış olduğu oyunda sıkı bir ekip oluşturmakta ve sıkı dostluklar kazanmaktadır. Sizlerde oynadığınız oyunda profesyonel bir ekip ile beraber düzenlenen turnuvalara katılarak harika bir gelir elde edebilirsiniz. Özellikle League Of Legends (LOL) ve Dota 2 başta olmak üzere birçok oyunun turnuvası düzenlenir. Bu şekilde başarıya ulaşanlara yönelik oldukça yüksek miktarda para verildiğini bilmekteyiz.

 • Online Oyun ile Canlı Yayın Yaparak Para Kazanın!

Milyonlarca kişi tarafından takip edilen Youtube aynı zamanda abone sayısı yüksek olan kişilere kazanç sağlamaya da devam etmektedir. Özellikle PUBG gibi oldukça eğlenceli olan ve günümüzde Battle Royal oyunlar olarak adlandırılan oyunlar vardır. Bu oyunlar üzerinde Youtube kanalınızda canlı yayın yaparak sizlerde güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Youtube kanalı oluşturmak ve oradan yayın yapıp takipçilere ulaşmak. Bu arada sosyal medya desteğini de sağlamayı unutmayın.

Bu oyun videolarını YouTube üzerinden yayınlayarak nasıl kazanabileceğinizi biliyor musunuz?

Hangi Oyunlar Para Kazandırır

 • PUBG
 • Dota 2
 • Fortnite
 • Clash Royale
 • Second Life
 • Exodus 3000
 • League of Legends
 • Counterstrike GO
 • Rocket League
 • Call of Duty

Gerçek Para Kazanılıyor mu?

Gerçek para mı istiyorsunuz? Bu soruyu sormanızı gayet iyi anlıyoruz. Çünkü gerçek para kazandıran uğraşlarla ilgilendiğinizi tahmin ediyoruz. Çünkü emeklerinizin boşa gitmesini kimse istemez. Buna bizde evet, gerçekten bu yönde doğru adımlar atarsanız kazanabilirsiniz!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu