Bayilik

Lokma Bayiliği Almak Ve Lokmacı Açmak

Geleneksel lokma tatlımız günümüzde eskisi gibi değil. Lokma yağda kızartılan ve üstüne bol bol şerbet döktüğümüz lokma tatlımız artık çikolatayla buluştu. Açılan bu Yeni Nesil Lokma Dükkanlar zinciri 2020 senesinin en çok popüler iş fikirlerini arasında yer alıyor. Yeni nesil lokmacılar birçok farklı içerikleriyle pek çok tüketici tarafından lezzetli bulunup oldukça beğenildi.

Sayıları gün geçtikçe artan bu lokmacı dükkânlarının şaşırtıcı derecede satış rekorları kırarken, insanlar tarafından bayilik için teklif yağmuruna tutuluyorlar şaşırtıcı bir şekilde. İstanbul dışında Ankara, İzmit, Sakarya, Bodrum, Eskişehir, Gaziantep ve Antalya gibi pek çok farklı yerlerde de şubelerini açmış olan yeni nesil lokmacılar, genellikle büyük kentlerin de beraberinde ülke dışına açılmak ve işi büyümek için de gün sayıyor.

Lokma Dükkanı Ne Kadar Kazandırıyor?

Bu dükkanlar yeni açıldığından kaynaklı Lokma dükkanlarını işletenlerin çoğu gelirlerinin ne kadar olduğunu sır gibi saklıyor ve söylememeyi tercih ediyorlar. Merak doğrulusunda ise yapılan bazı açıklamalara istinaden bir lokma dükkanı yayılmış ve tanınmışlıklarına göre ayda 80 000 ile 200 000 lira arasında ciddi para kazandırabiliyor.

Ortalama maliyetlere göre 90 000 liranın içinden malzeme masrafları, personel masrafları, kira giderleri ve reklam tanıtım harcamaları gibi giderler bulunuyor. Bunlarda değişkenlik göstersede 90 000 lira kazanan bir işletme sahibi ayda nerdeyse 30 000 lira net para kazanabiliyor.

Lokma Bayiliği Almak

Bayilik düşünenler için lokma bayiliği araştırılması ile fırsatlar bulunarak, şirketlere özel fiyatlardan ve şartlardan seçim yaparak yeni nesil lokma işine girebilirsiniz. Bayilik veren firmaların yapmış oldukları açıklamalara göre senelik; 60 000 000 TL’lik bir potansiyele sahip bu iş fikrinin, gün geçtikçe şubeleri artmakta olup hedeflerinin yurt dışı olduğunu dile getiriliyor.

Hatta bir taraftan bakıldığın da ise bayilerinin aylık cirosuna bakıldığında aralarında aylık 100 000 TL civarı ciro yapanların bile olduğu söyleniyor. Düşündüğümüz takdir de bu rakamın oldukça iyi bir rakam olduğunu hem gözler önüne seriyor he mde bu işi yapmanın mantıklı çerçevesinde olduğunu gösteriyor.

İş Kurma Desteği

Artık günümüzde geçmişte ki gibi problemler yaşamadığımız için sosyal medya kurtlarımız olan gençler, bayanlar ve çocuklardır. Bu kitle arasında baktığımızda talep gören bu tat, Yeni üniversiteden mezun olmuş ve girişimciliğe adım atacak gençlerimizden olabilir.

Bu Yeni nesil lokma tatlıcısı açmak isteyenlere özel olarak verilen ve desttek çıkılan hibeleri ve destekleri göz önümüzde bulundurduğumuzda bu iş için gerekli olan araştırmayı yapıp bu yola adım atabilirsiniz. Günümüzün rövanş kısmında oldukça yer almakta.

Tabi ki bu işe karar vermeden önce ne zaman nerede nasıl ve hangi şekillerde açılıp en küçük ayrıntısına göre düşünülmesi gerekiyor fakat oldukça güzel kazanç sağlayan bu sektöre de gözler kapatılmıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu