İş Kurmak

Kilo İle İç Çamaşırı Toptan Alış Satışı

Kilo ile iç çamaşırı toptan alıp satmak oldukça bilinen bir yöntemdir. Özellikle tekstil yoğun yerlerde bu çamaşırları üreten tekstil atölyelerinden veya fabrikalardan toptan fiyatları belli bir şekilde kilo ile alınır. Daha sonra getirip bunları kendi satış mağazalarınızda, pazarda ya da benzeri yerlerde tek parça halinde satabilirsiniz. Burada en önemli nokta aldığınız ürünün kalitesidir. Güzel kaliteli ürünler alabilirseniz çok kar elde edebilirsiniz. Kilo ile iç çamaşırı toptan fiyatları mağaza fiyatlarına göre çok çok ucuz olduğu için kar marjı yüksek bir iştir diyebiliriz.

Kilo ile İç Çamaşırı Toptan Fiyatları

Kilo ile iç çamaşırı alıp satmanın yöntemi bellidir. Satıcıya gidersiniz önceden hazırlanmış kilolarca çamaşır bulunur. Onlar arasından rast gele tercih yaparsınız. Kilo hesabı alırsınız çamaşırları. Çoğunlukla kumaş fiyatının biraz üzerinde tartıp o fiyattan alırsınız.

Bu tür ürünler genellikle tekstil atölyelerinin yoğun olduğu yerlerde bulunur. İstanbul Merter en ideal bölgelerden birisidir. Ayrıca Bursa, Denizli gibi tekstil ürünleri üretimin fazla olduğu bölgeler olarak bilinir.

Pazar Malı Toptan İç Çamaşırı

Pazar malı dememizin sebebi genelde tezgahlara dökülüp kilo ile satın alınan bu çamaşırlar, çoğunlukla pazar yerleri gibi yerlerde satılır. Çoğusunun bunları kendi iç giyim mağazalarında da sattığı bilinmektedir. Yani sonuçta elinizde uygun fiyatlı aldığınız bir ürün var. Üstüne koyacağınız her türlü kar sizin olacaktır.

Eğer çamaşır işiyle uğraşıyorsanız Çamaşırhane Açmak ve Temizlik Şirketi kurmak gibi iş modellerini de inceleyebilirsiniz.

Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Bu işi yaparken de dikkat etmeniz önemli noktalar vardır. En başta aldığınız ürünleri tek tek kontrol etme şansınız olmadığı için defolu ürünleri sonradan ayırmanız gerekir. Bu sebeple ne kadar az defolu ürün çıkarsa o kadar avantaj sağlarsınız.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. MERHABA KİLE İLE İÇ ÇAMAŞIRI FİYATI ALABİLİRMİYİZ TÜM ÇEŞİTLER OLURSA SEVİNİRİZ TEŞEKKÜRLER.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu