Hakkımızda

Bu web sitesi www.neisyapabilirim.net kendi işini kurmak isteyenler ve iş dünyasına giriş yapmak isteyen kişilere bilgi vermek için oluşturulmuştur. Burada sadece hangi işi kurmak için araştırma yapan kişilere fikir vermesi için bilgiler sunmaktadır. Özellikle yatırım yapmadan ön bilgi sahibi olmak isteyen kişilere yönelik genel bilgiler yer almaktadır. Sadece buradaki bilgilere göre karar vermemenizi öneririz. Buradaki bilgilerin güncelliğini takip etmeniz sizin sorumluluğunuzdadır. Eğer bir bilginin yanlış ve ya hatalı olup güncelliğini yitirdiğini düşünüyorsanız tarafımıza bildirmenizi önemle rica ederiz.

Buradaki bilgiler size iş kurmadan önce sadece ön bilgi vermek için oluşturulmuştur. Yatırımlarınızı uzman yatırım danışmanları aracılığıyla yönlendirmenizi tavsiye ederiz. Buradaki bilgiler kendi görüşümüz ve yorumumuzdur.

neisyapabilirim.net

Ayrıca www.neisyapabilirim.net üzerinden yukarıda saydıklarımızın haricinde kesinlikle ürün satışı, bir ürünü pazarlama ya da sermayenizi yönetme gibi hizmetler sunmamaktadır. Bu sebeple bizim sitemizde karşılaşacağınız bu tür şeyleri iletişim kısmından bize iletmeniz ve kesinlikle bilgi talep edilmesi durumunda paylaşmayınız.

Başa dön tuşu