Para Kazanma Yolları

Bedava İnternet Veren Uygulamalar (Hediye İnternet Kazanın)

Günümüz teknoloji sisteminde gençlerin en çok ilgi duydukları veya muzdarip oldukları konu sanırım internet paketleridir. Çünkü gün geçmesin ki yeni bir sosyal medya ve orada üretilen onbinlerce, belki milyonlarca içerik. Onların hepsini takip etme isteği, sürekli sosyal medyada aktif olma isteği, çeşitli oyunları canlı ve hızlı oynama amacı gibi konular eklendiği zaman maalesef bir çoğumuza internet paketleri yetmiyor. Bu durumda da arayışımız hamen bedava internet veren uygulamalar listelerine yöneliyor. Fiyatlar kimisi için uygun olsa da kimisi için gerçekten yüksek seyredebilir. Ne olursa olsun hiç bitmeyen ve sürekli ihtiyaç duyulan bir gerekesinim olduğu kesin. Bu yönde arayışı olanlar için hangi internet kazandıran uygulamalar ile fazladan GB kazanabilirler bir bakalım.

Türkcell Digital Operatör

Bu Türkcell’in resmi uygulaması olup belirli dönemlerde salla kazan şeklinde verdikleri bir hizmettir. Haftanın bir günü (Cuma) telefonunuzdan bu uygulamaya girerek karşınıza çıkan ekranda telefonunuzu sallayarak sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz. En başta GB, dakika veya diğer indirimler gibi hediyeler arasından birini alabilirsiniz.

GNC Türkcell (Genç Türkcel)

Bu uygulama da Türkcell’in gençlere özel sunduğu bir uygulamadır. 25 yaş altındaki aboneler bu uygulamadaki hizmetlerden faydalanabilir. Bu kulübe üye olanlar oradaki çeşitli indirimleri alabilir, alış verişlerinde kazanç sağlayabilir. Şuan mevcut Çatlat servisi ile de haftanın 2 günü yine bedava internet kazanabilirsiniz. Açıkçası gerçekten bonkör ve gerçekten fazlasıyla artan internet paketleri hediye ettiklerine denk geldim. Bu sadece bedava internet kazanmak için değil çeşitli bir çok program ile avantaj sağlayabileceğiniz bir hizmettir.

Türkcell BİP

BİP, Türkcell operatörünün çıkardığı bir mesajlaşma uygulamasıdır. Yani kısaca WhatsApp tarzı diyebiliriz. Ama zamanla kendini geliştiren BİP bir mesajlaşma uygulamasından biraz daha ileriye giderek yine sosyal ağ durumunda bence. Hem içerisindeki oyunlar, eğlence paketleri, video servisleri vs.. Tabi unlarla birlikte bedava internet de olmazsa olmazdı. Çeşitli servisler aracılığıyla bedava internet kazanmanız mümkün. Kim 1 GB ister eğlenceli servisler ile basit oyunlarla da kazanmanız mümkün.

Türk Telekom Online İşlem Uygulaması

Bu uygulama da Türk Telekom’un müşterilerine haftanın belirli günü “Sil Süpür” hizmeti ile hediye vermektedir. Tek yapmanız gereken uygulamaya girmek ve sil süpür seçeneği altından ekranı silmek ve hediyeleri süpürmek olacaktır. Yoğun olarak internet ve konuşma hediyeleri bulunur. Onun harici çeşitli dönemlerde verdiği bedava internet hakları ile sık sık adını duymaktayız.

Selfy

Selfy uygulaması aslında doğrudan bedava internet kazanmak için değil ama çeşitli indirimler elde etmek için güzel bir uygulamadır. Bu kulüp programı ile bir çok yerde alışveriş yaparken aynı zamanda indirim veya iadeler almanız mümkün. Bu da Türk Telekom markasının gençlere özel sunduğu bir hizmettir.

Vodafone Yanımda

Bu da vodafon operatörünün abonelerine verdiği benzersiz bir hizmettir. Vodafone bedava internet kazanmak için Hediye Çarkı ile 20GB’a kadar varan internet paketleri ya da diğer sürpriz hediyeler kazanmanız mümkün. Hatta zaman zaman hediye çarkı büyük çekiliş şeklinde çekilişler yaparak çok daha büyük ve sürpriz hediyeler verebilmektedir.

Eğer bunlar sizin için yeterli gelmediyse; Para Kazandıran Uygulamalar listemizden biri ile doğrudan para kazanabilirsiniz. 

Ayrıca bazı harici uygulamalar da oyun oynayarak, uygulamayı kullanarak ya da çeşitli görevler yerine getirerek sizlere bedava internet dağıtabilir. Sürekli güncellenen sayısı gittikçe çoğalan diğer uygulamalar için takipte kalmanızı öneririz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Ben sallıyorum, silip süpürüyorum her şeyi yapıyorum ama hiç internet gelmiyor hep dakka 😂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu