Ne İş Yapabilirim ? © 2020. Tüm hakları saklıdır.

Ne İş Yapabilirim

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bayilik Şartları
  4. »
  5. Bayilik Veren Gıda Firmaları 2024

Bayilik Veren Gıda Firmaları 2024

admin admin - - 5 dk okuma süresi
30 1

Kendi işinin patronu olmak isteyenler hiç tecrübe sahibi olmadığı ilerisinde de kâr eder miyim diye endişe ettiği işlere girerek iş kurmayı hayal eder ve birçok kez teşebbüste de bulunurlar. Yalnız hiç bilmediğiniz tecrübesi olmayan, gelecek hakkında güven yerine endişe veren işleri denemek ne kadar sağlıklıdır?

Ya da tecrübesi olan, başarılarına başarı katmış şirketlere başvurarak kendin işinizin patronu olmak varken neden tecrübesiz ve sonu olmayan bir işe başlama gereği duyasınız ki?

Yıllardır varlığını sürdürmüş, başarısına başarı katmış ve her sene biraz daha büyümüş firmalarla çalışmak daha garanti olduğu gibi sizi patron yaparak paranıza kâr katacak firmalardır. Bizce tecrübeli bir firmayla çalışmak paranızın çöpe gitmesini engelleyecek, kısa sürede harcadığınız paranızı katlayarak size iade edecektir.

Franchise Gıda Sektörü Kazandırır mı?

Bir ürün olarak, bir şirkette franchise çalıştığınız da o ürünün alıcısı bazen olmayabilir. Bu nedenle o ürün size zarar ettirip o firmayla franchise çalışmaktan vaz geçerek kepenk kapatmak isteyebilirsiniz. Fakat Franchise gıda sektörünün başarısız olması hemen hemen hiç yoktur. Çünkü insanların en temel problemi beslenmedir. Tarih boyunca da böyle olmuştur. Öyle görüyoruz ki bu beslenme yani gıda alışkanlığı git gide de hazır ürünlere yönelmektedir. Bunun temel sebebi ise artık iş hayatının çok daha yoğun ve uzun geçtiğinden dolayıdır. Bir de insanları tembelleştiren etkenler dahil olduğu zaman kaçınılmaz oluyor. Her şeyden öte insanların dışarıda olduklarında dahi acıkıp yemek yemeleri gerektiğini düşünürsek gıda sektörünün müthiş potansiyelini görebiliriz.

Çünkü insan yemek ve su ile beslenir. Dolayısıyla gıda alımına daima muhtaçtır. Bu muhtaçlık sizin sattığınız gıda ürünüyle temin edilir. Ve bunun sonucunda siz franchise çalıştığınız gıda işinde başarılı olur ve kazanmaya başlarsınız.

Bayilik Veren Gıda Firmaları

Özellikle son 5 senedir bayilik veren gıda firmaları oldukça çoğaldı. Franchise iş imkânı sunan gıda firmaları her sene bir dükkân açarak büyümeye devam ediyor. Burada gıda sektöründe franchise iş imkânı sunan bir kaç firmadan bahsetmek istiyoruz.

Hatır Kahvesi

Gıda sektöründe franchise iş imkânı sunan hatır kahvesinden biraz bahsetmek istiyoruz. Firma 12 senedir bu işi yapıyor ve her sene yeni dükkânlar açtırarak franchise çalışmaları desteklemeye devam ediyor. Her sene verdiği fuarlarla da ilgi odağı olan Hatır kahvesi, tecrübesiyle de franchise çalışmak isteyenlerin tercih edileni oluyor. Üstelik kahvenin eşsiz güzel kokusu sayesinde işinizi severek yapıyorsunuz.

Çiğ Köfte Bayilik

Türkiye’nin dört bir yanında hemen hemen her mahallede bulunan çiğ köfte bayileri mevcut. Genel olarak yerli yabancı herkese çığ köfte yedirmeyi amaçlayan firmalar, franchise sistemi çalışmayla da yüzlerce insana istihdam imkânı sunuyor. Franchise çalışan firmaların bazısı şöyle; Komagene, Adıyaman, Oses, Hacı Alioğlu, Ömer usta gibi.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]Eğer çiğ köfte bayiliği hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz mutlaka bu konuyu okumalısınız. https://www.neisyapabilirim.net/cig-kofte-bayilik-sistemi/[/box]

Afia Gıda

22 sene önce helal gıda üretmek üzere kurulan firma, yıllardır çizgisini bozmadan ürünlerini piyasaya sürmeye devam ediyor. Helal sertifika ve GİMDES sertifikaları olan kuruluş yıllardır bayilik vermedi ve birçok markette de yerini aldı. Helal sertifika ve GİMDES sertifikaları olması nedeniyle de tercih merkezi olmaya devam ediyor.

Köfteci Nezir Usta

Piyasada çok fazla köfteci olmasına rağmen franchise çalışan nâdir şirketlerden biri Köfteci Nezir Ustadır. Yıllarca hem insanları doyurmuş, hem de halkımıza istihdam imkân sunmuş Nezir Usta kaliteli ve titiz çalışmasıyla firmasını bu günlere getirmiştir.

İlgili Yazılar

1 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir