Ne İş Yapabilirim ? © 2020. Tüm hakları saklıdır.

Ne İş Yapabilirim

  1. Anasayfa
  2. »
  3. İş Fikirleri
  4. »
  5. Anket Doldurarak Para Kazanma

Anket Doldurarak Para Kazanma

Derya Gökbaş Derya Gökbaş - - 4 dk okuma süresi
38 4
anket doldurarak para kazanma

Günümüzde, internetin yaygın kullanımıyla birlikte birçok insan, ek gelir elde etmek ya da tam zamanlı bir iş yapmak amacıyla çeşitli yöntemlere başvuruyor. Bu kapsamda, bilgisayar başından para kazanma olanakları arasında online anket doldurarak para kazanma işi de oldukça popüler hale gelmiştir. Farklı hedeflere sahip birçok birey, bu yöntemi kullanarak online ücretli anketlere katılarak boş zamanlarını değerlendirme ve ek gelir elde etme imkanını değerlendiriyor.

Online anketlere katılım, kullanıcıların belirli konularda görüşlerini paylaşmaları karşılığında ödeme alabilecekleri bir platform sağlar. Bu yöntem, kişilere evlerinden çıkmadan, bilgisayarları başında rahatlıkla çalışma fırsatı sunar. Anket şirketleri, tüketicilerin tercihleri, alışkanlıkları ve görüşleri hakkında bilgi toplamak amacıyla çeşitli anketleri kullanıcılara sunar. Kullanıcılar da bu anketlere katılarak, kendilerine uygun gördükleri zaman dilimlerinde ek gelir elde ederler.

Valued Opinions

Anket doldurarak para kazanma seçenekleri arasında ilk sırada yer alan Valued Opinions, üyelerine sunduğu ödüllerle dikkate değer bir çevrimiçi anket platformu olarak değerlendirilebilecek bir seçenektir. Bu platform, kullanıcılarına hediye kartları, alışveriş kuponları ve fikirleri karşılığında ödüller sunarak katılımcılarına çeşitli kazanç fırsatları tanır.

Valued Opinions‘un kullanıcıları, online anketlere katılarak her bir ankette 30 puana kadar kazanma şansına sahiptir. Platform, dünya çapındaki markalarla ilgili görüşlerinizi paylaşmanızı teşvik eder ve bu karşılığında hediye kartları, hediye çeki gibi ödüller sunar.

Toluna

Toluna, kendisini “anketleri yanıtlamanın ve görüşlerinizi paylaştığınız için ödüllendirilmenin harika bir yolu” olarak tanımlayan, günlük online anketlere ev sahipliği yapan önemli bir anket paneli olarak öne çıkmaktadır. Toluna, kullanıcılara sunduğu bu anketler karşılığında nakit ve hediye kuponları gibi çeşitli ödüller dağıtarak katılımcılara değerli bir deneyim sunuyor. Anket doldurarak para kazanma düşüncesinde olanların öncelikli tercihleri arasında yer alıyor.

Toluna’nın kullanımı için öncelikle siteye kayıt olmak gerekiyor. Bu kayıt işlemi sonrasında katılımcılara 500 puanlık bir hoş geldin hediyesi sunuluyor. Bu puanlar, kullanıcıların anketlere katılarak birikmesini sağladıkları, ardından çeşitli ödüllerle takas edebilecekleri bir sanal ödül birimidir.

KashKick

KashKick, sadece anketlere katılmakla kalmayıp aynı zamanda üyelerine video izlemeleri, internet üzerinde gezinmeleri ve anlaşmalara katıldıkları için de ödeme yaparak çeşitli kazanç fırsatları sunan bir platformdur. Bu çeşitlilik, kullanıcılara farklı etkinliklere katılarak ek gelir elde etme imkanı tanır.

Platform, tamamlanan her anket için 2 dolardan daha fazla kazanma şansı sunarak endüstri standardıyla uyumlu bir ödeme politikası benimser. Ödemeler, kullanıcının tercihine bağlı olarak iki haftada bir düzenlenir ve kazançlarını PayPal üzerinden çekmek isteyen kullanıcılar için en az 10 dolarlık bir sınır belirlenmiştir.

Twitch ile Para Kazanmak Çok Kolay

İlgili Yazılar

4 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir