Neden bir web sitesine sahip olmalıyım ?

Neden bir web sitesine sahip olmalıyım ? NEDEN BİR WEB SİTEM OLMALI?

Bir web sitesine sahip olmak! NEDEN diyenler için, bir örnek ile şöyle özetleyelim…

Web sitesi kurmak

Birçoğumuz iş hayatına atıldıktan sonra, patron-çalışan(işçi) ilişkisini yaşadık. Patron baskısı, ağırlığı çoğumuzu da bunaltmıştır. İşe konsantre olamamışızdır, yeri geldiğinde yeter artık çalışmayacağım seviyesine bile gelmişizdir.”Ah be patron olmak vardı şimdi, adam parasına bakıyor biz çalışıyoruz 3-5 kuruş kazanabilmek için” diye de çok söylenmedik mi? İşte size fırsat, artık sizde bir patron olabilirsiniz, hem de bir web sitesi sahibi olarak. Bu çok farklı bir duygu emin olabilirsiniz, kendi emeklerinizle hazırladığınız bir siteniz var ve dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

Sadece yönetmek mi?

Hayır. İşin en güzel taraflarından biride zevk alarak yaptığınız bu işten paralar kazanmak. Evet; zevkinize göre tasarladığınız site size 3-5 kuruş değil,yerinde olmak istediğiniz patronun saydığı paralar kadar kazandıracak, belki daha fazlasını. Neden olmasın?

Bir web sitesi kurdunuz diyelim. Evet artık sizde bir patronsunuz. İşte bu kadar basit. Karışanınız yok, işe gelip gitme derdiniz yok, kaçta çıkacağım vs. Bunları artık bir tarafa bırakın. Web sitesinizin nimetlerinden yararlanmaya başlayın. Düşünün; bir site kurdunuz ve herkes sizin sitenize akın ediyor, beğeniler, yorumlar, GOOGLE da en çok siz aranıyorsunuz ve en üst sıralar da siz çıkıyorsunuz ne kadar gurur verici değil mi? ve sitenize ne kadar beğeni, yorum gelirse ,ne kadar çok takipçiniz olursa işte o kadar çok para kazanırsınız unutmayın.

web sitesinden para kazanmak

İnternetin başında boşa vaktinizi harcamayın, artık para kazanmaya başlayın. İnternetten para kazanmak diye bir şey var arkadaşlar, üstüne basa basa söylüyorum. Bu işin içine girince anlıyorsunuz, sağdan soldan duyduklarınızla inancınızı yitirmeyin, herkes konuşur, herkes bir şeyler bilir ama en doğrusuna siz karar verirsiniz onu da yaşayıp görerek tabi.

İnternete korkarak yaklaşmayın, o sizden korksun, bizim için bir nimet kullanmayı bildikten sonra. Neden bir web siteniz olmalı biliyor musunuz? İşte şuan benim yaptığım gibi,bildiğiniz ve herkesin bilmesini istediniz doğruları kolaylıkla ve içtenlikle dile getirebilirsiniz,bir çok kitleye ulaşabilir ,sesinizi rahatlıkla duyurabilirsiniz. İnternet sadece bir, sosyal medya (facebook,twitter) dan ibaret değil böyle görmeyin sakın en tatlı paralar burada dönüyor. Bu paralara ulaşabilmekte çok kolay artık,sadece biraz zaman ve birazda sabır istiyor arkadaşlar.Ama bunlardan önce bir web sitesine sahip olmalısınız.

Diyeceğim o ki, gerçekten biraz sabırlı ve azimli iseniz bu iş tam size göre ve o kadar da zor bir iş değil inanın. En fazla sitenizi kurduktan 45 gün sonra yavaş yavaş para kazanmaya başlayabilirsiniz, sizi temin ederim. Web sitesi tasarımı ve Para kazanma konusunda diğer yazılarımda daha detaylı bilgiler vereceğim . Başarılar dilerim görüşmek üzere.

Leave a Reply