Ne iş yapabilirim para kazanmak için

Para kazanmak şuan herkesin ilk isteği çünkü parasız kaldığımız zaman hiçbir şey yapamayacak durumda yaşamaktayız sistem bunu gerektirmektedir. Sistem bizlerin ne iş olursa olsun yapmamızı zorlaştıran ve buna muhtaç kalmamızı sağlayacak şekilde oluşmuştur. Para kazanmayı istemeyen yoktur aksine daha da çok ne iş yapabilirim para kazanmak için diye düşünülmektedir. Para kazanmak için yapılabilecek birden fazla iş vardır ancak seçici tavrımız ile bu işler azalmakta ve istediğimiz bir iş tam olarak bulamamıza ya da bulsak dahi çok zaman kaybetmemize neden olmaktadır. İçki sektöründen, otomotiv sektörüne, gıda sektöründen, tekstil sektörüne kadar birden fazla sektörün içersinde birden fazla dalda iş dalı bulunmaktadır.

Para kazanmak artık günümüzde strateji ve planlama isteyen bir dal olarak gözükmekte ve bu şekilde karşımıza çıkmaktadır. Özellikle son zamanlara bakacak olursak eğer strateji ve planlama içerisinde olmayan ve bu konudan yoksun açılan işletmeler kısa sürede işleri iflas ettirip batması ile ünlenmiş birden fazla işletme bulunmaktadır. Bazen de kısa süreli strateji ve planlamaları bulunmasına rağmen bunu uzun süreli planlamaya yayamadıkları için yine de iflas etmektedirler. Kısa süreli planlama ve strateji ile sadece iflas etmeyi geciktirmiş olmaktadır. Eğer ne iş yapabilirim para kazanmak için diye düşünüyorsanız aslında bunun birden fazla yöntemi bulunmaktadır.

ne iş yapabilirim para kazanmak için

TEKNOLOJİ İLE PARA KAZANMA

Bilgisayarda çok mu zaman harcıyorsunuz bunu neye zaman harcadığınız konu ile avantaj haline çevirebilirsiniz. Çok mu oyun oynuyorsunuz internet üzerinden bunu sizin için daha avantajlı şekle çevirebilirsiniz mesela para kazandıran oyunlar oynayarak hem eğlenmiş ve her gün sıklıkla yaptığınız şeyi yapmaya devam edersiniz hem de bir yandan para kazanmaya başlarsınız. Ya da sürekli bir şeyler mi izliyorsunuz internet üzerinden o zaman video izleyerek para kazandıran sitelerden yararlanabilirsiniz ve bunu kullanabilirsiniz mesela. Ya da sadece boş zaman mı geçiriyorsunuz bilgisayarda daha çok üniversite ve lise öğrencilerinin yaptığı gibi o zaman internet üzerinden makale yazarak para kazanabilirsiniz.

Leave a Reply