Ne iş yapabilirim evde

İşsizliğin artması ve geçim sıkıntısının artması ile artık insanlar boşta kalmak istemiyor ve kendilerinin de çalışabilecekleri iş sektörleri aramaya başlıyorlar. Özellikle ev kadınları daha rahat yaşayabilmek için evlerinde otururken dahi para kazanabilecekleri işleri arayıp ne iş yapabilirim evde diye düşünmektedirler. Sadece kadınlar değil tabi ki de işsiz olan ve iş arayan gençler veya amcalar dahi ne iş yapabilirim evde diye düşünmektedirler. İş aradıkları süre içerisinde evde oturmak yerine evdeyken de yapabilecekleri bir iş ile ek gelir etmeyi düşünmektedirler. Kadınlar için daha örgü örme ve bu tarz işler yani evde iken yapabilecekleri işler çıkmaktadır.

Bunları da en iyi şekilde değerlendirmeye çalışmaktadırlar. Şimdi bakacak olduğumuz da ek iş arayan insanların ve özellikle kadınların daha çok şehir de yaşadıklarını ve şehir hayatının o kötü sistemine kapılmış olduklarını ve o kötü sistemden de ek iş bularak ailesine ek gelir sağlamayı düşünmektedirler. Çünkü şehir hayatı köy hayatı ile bir benzerliği yoktur aksine oldukça zordur.

Tabi şartlar bunu gerektirince zaten her gün işe gidip gelen insanlar tüm ev ihtiyaçlarını düşünmekteler bütün gün. Tüm faturaları ne zaman ödenmesi gerektiğini, ödeyebilecek mi yoksa yine borca mı girecek diye bütün gün bunları düşünerek geçirmekte ve bu yüzden doğru düzgün bir hayat yaşayamamaktadır.

Bu hayat böyle olduğu için ev hanımları da ek gelir getirecek ve aile ekonomisini biraz da olsa rahatlatmak amacıyla ek gelir sağlayacak bir iş aramaktadırlar. Bu da gayet mantıklı ve akıllı bir çözümdür. Kadınlar tabi ne iş yapabilirim evde diye düşündükleri sürede sadece işi değil o işi yaparak ev işlerinin de aksama olmamasını ve var çocuklarının ihmal etmelerini gerektirmeyecek bir iş düşünmektedirler doğal olarak. Evden iş yaparak genellik ile ev işlerinizi aksatmaz ve çocuğunuzu yalnız bırakmamış olursunuz ya da bir kreşe veya dayıya emanet etmemiş olursunuz. İşsizliğin artması ve ekonominin bozulduğu bu düzende insanlarımız çok zor günler geçirmekte ve ne iş yapabilirim evde diye düşünmekten kendilerini alı koyamıyorlar.

Ne iş yapabilirim evde
İŞLER

Çocuk bakıcılığı yaparak para kazanabilirsiniz. Sistemin düzenin getirmiş olduğu çocuk bakıcılığını siz kendiniz için avantaj haline getirebilir ve bu sayede para kazanabilirsiniz.
Tuhafiyecilere örgü örerek hem onlara yardım etmiş hem de para kazanmış olabilirsiniz.

Son dönemlerde internetin de hayatımıza iyice girdiği bu günlerde internet üzerinden de evde oturduğunuz yerden para kazanma şanlarımız artmaktadır. Bunlardan biri ise makale yazmaktır. Ben internetten anlamam, makale yazmayı bilmem diyenler olacaktır tabi ancak o kadar da zor bir iş olmadığını araştırdıkları zaman görebilecekleri bir iş dalıdır kendisi. Bazı sitelerin başka para kazandırma yöntemleri de bulunmaktadır.

Özellik ile üniversite öğrencilerin evlerin de geçirdikleri boş zamanlar da internet üzerinden para kazanma yöntemleri ile para kazanmaya başladıklarını görmekteyiz.

Leave a Reply